Hakkımda

Foto

Ben Kimim?

2 Kasım 1982 tarihinde doğdum. İlk adımı aldığım büyükbabama ait inanılmaz geniş bir kütüphanede çok küçük yaşlarda kitaplarla tanıştım.

Akademisyen bir ailede büyümenin en büyük getirisi sanırım hayallerinizin peşinden koşturabilmeniz için sizi cesaretlendirmeleri oluyor. Benim için de en büyük şans böyle bir ailenin içinde yer almak oldu.

Amcamın bana hediye ettiği iki kitabı bu nedenle asla unutamam. Victor Hugo – Sefiller ve Stephen King – Gece Yarısını Dört Geçe. Bu kitapları okuduğumda sanırım henüz ilkokul üçüncü sınıf öğrencisiydim.

Müzik ile de çok küçük yaşlarda Maison marka bir elektro gitar ile tanıştım. bu konuda da ailemin büyük desteğini gördüm.

2000’li yılların başlarında www.mygitar.com adlı Türkiye’nin ilk interaktif gitar platformunda adminlik yapmaya başladım. Selçuk Uzunhasanoğlu gibi mükemmel bir müzisyen ve ağabey kazanmanın yanında bir çok dostum da oldu.

Aslen Petrokimya bölümü mezunu olmama rağmen bir çok firmada satış ve pazarlama üzerine pozisyonlarda çalıştım ve en sonunda da Turkcell Global Bilgi ile yolum kesişti. Orada da ilk başlarda satış üzerine çalıştıktan sonra Tahsilat Operasyonlarında Takım liderliği yaptım ve Ağustos 2016’da yolumu bu firma ile ayırdım.

Bu blogda çeşitli yerlerde paylaştığım yazıların yanında konsept dışı bir çok şey bulacaksınız.

Zaman ayırdığınız için teşekkürler.